Hakkımızda

 • 20 Yılı aşkın tecrübe

  Ceren Plastik 1992 yılında kendi ürettiği ürünlerle, Ceren Grubun ilk şirketi olarak faaliyete geçti. Daha sonra oluşturtuğu pazarlama ağı ile Ege Bölgesi başta olmak üzere birçok bölgemizde aktif hizmet vermeye başladı. Bu alanda hızla büyüyen Ceren Grup, 2003 yılında ikinci şirketi olan Gımıllıoğulları’nı kurdu. Kendi markası olan FORBEST mağazalarının ilkini Karşıyaka Çarşı meydanında açarak perakende sektörüne adım attı. Bugün Ege Bölgesinde FORBEST mağaza sayısını 17’ye çıkaran Ceren Grup bu alanda da yatırımlarına devam etmektedir.

  1. Before
  2. After
 • 17+

  Mağaza

 • 90000

  m² Toplam Depo Alanı

 • 650+

  Çalışan

 • 40000+

  Ürün Çeşidi

2006 yılında Toptan satış ve market kültürünün birbirinden ayrılması ve kurumların bu alanda uzmanlaşmaları gerektiğini düşünen Ceren Grup; bu yolda gereken ilk hamleyi yaparak sadece marketçilik sektörüne hitab edecek olan CEREM ELEKTRİK PLASTİĞİ kurmuş ve kendi markası olan LEVA HOUSE ile ulusal ve yerel zincir marketlerine profesyonel kalitede hizmet ve ürün sunmaya başlamıştır.

Toplamda 650 personel, 90 bin metrekare kapalı depolama alanı, 40 bin ürün çeşidi ve yıllık 15 milyon $ İthalat – İhracat hacmi ile kendi sektöründe lider bir kuruluş olan Ceren Grup, kendi kurmuş olduğu tır filosuyla müşterilerinin siparişlerini sevk adreslerine teslim etmektedir. Bu sayede müşterilerimize ek bir masraf yansıtılmayarak, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Ceren Grup, küreselleşen dünya ekonomisinde teknoloji bakımından rekabet gücü yaratmanın ve bu gücü muhafaza etmenin bilncindedir. Bu bilinçle, BUSINESS TO BUSINESS (B2B) UYGULAMASINI 2013 yılı Ocak ayında müşterilerimizin hizmetine sunan Ceren Grup bugün itibari ile 5.000’in üzerinde aktif cari müşterisine hizmet vermektedir. B2B uygulamasındaki başarısını, perakende satış gücü ve tecrübesiyle birleştiren firmamız, e-ticaret platformuna 2014 yılında www.levamarket.com ile adım atmıştır.

Yönetim Kurulu

Misyon & Vizyon